همراه مکانیک، بزرگ‌ترین شرکت خرید و فروش خودرو در کشور

http://pichak.net/p/icon/seo1.png سفارش سالنامه در تهران با تنوع بی نهایت – سررسید و سالنامه گاموت

http://pichak.net/p/icon/seo1.png خرید خودرو مطمئن و بی‌دردسر + ضمانت‌نامه

http://pichak.net/p/icon/seo1.png همراه مکانیک، بزرگ‌ترین شرکت خرید و فروش خودرو در کشور

http://pichak.net/p/icon/seo1.png رایت می و ترجمه آنلاین

http://pichak.net/p/icon/seo1.png سنگ مزار سفید

http://pichak.net/p/icon/seo1.png بیوگرافی بازیگران ایران و خارجی با عکس + ناگفته ها

http://pichak.net/p/icon/seo1.png تفاوت کسب و کارهای موفق

http://pichak.net/p/icon/seo1.png اطلاعاتی در مورد نحوه خرید و فروش بیت کوین و صرافی های ارز دیجیتال

http://pichak.net/p/icon/seo1.png اجاره آپارتمان مبله در تهران

http://pichak.net/p/icon/seo1.png آماده کردن نمونه پروپوزال روش تحقیق با ترجمه مقالات خوب

http://pichak.net/p/icon/seo1.png خرید لامپ کم مصرف

http://pichak.net/p/icon/seo1.png آهنگ محسن ابراهیم زاده دونه دونه

http://pichak.net/p/icon/seo1.png تور دبی سفر به شهر آسمان خراش ها

http://pichak.net/p/icon/seo1.png فروشگاه اخوان

http://pichak.net/p/icon/seo1.png معرفی برترین سریال های 2 ماهه اول سال جدید

http://pichak.net/p/icon/seo1.png تعمیر موبایل در محل

http://pichak.net/p/icon/seo1.png دوربین مداربسته ارزان با کیفیت و بی کیفیت!

http://pichak.net/p/icon/seo1.png سمپاشی | سمپاشی تضمینی | سمپاشی منازل در تهران

    تبلیغات
   تماس با ما
   حمایت از پیچک
   عضویت در انجمن


اخبار روز ایران و جهانهمراه مکانیک، بزرگ‌ترین شرکت خرید و فروش خودرو در کشور
همراه مکانیک

همراه مکانیک بزرگ‌ترین شرکت خدمات خودرویی کشور است که کار خود را از سال 1392 و با ارائه خدمت «کارشناسی خودرو در محل» آغاز کرد. این شرکت بعد از 7 سال تا جایی پیشرفت کرده که توانسته اولین و بزرگ‌ترین نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده در کشور را تاسیس کند. تا به حال 103859 نفر با استفاده از طرح فروش خودرو همراه مکانیک توانسته‌اند خودرو خود را بفروشند. در ادامه بیشتر در مورد خدمات ارائه شده توسط همراه مکانیک توضیح می‌دهیم:

1) فروش خودرو سفارشی، فقط با 1 تماس

در طرح فروش سفارشی، مالک خودرو فقط با 1 تماس صفر تا 100 فرآیند فروش خودرو خودش را به صورت کاملا بدون هزینه به همراه مکانیک می‌سپارد. برای استفاده از این طرح:

• وارد سایت همراه مکانیک شوید و درخواست خود را در قسمت فروش سفارشی خودرو ثبت کنید.
• مشاور همراه مکانیک در زمان مقرر شده با شما تماس می‌گیرد و طبق نظر شما، زمانی را برای مراجعه کارشناس ویژه خودرو تعیین می‌کند.
• کارشناس خودرو فقط یک بار از خودروی شما بازدید می‌کند و ضمن عکاسی و تهیه گزارش کارشناسی کامل آن، قیمت خودرو را در یک بازه قیمتی به شما پیشنهاد می‌دهد.
• بعد از مشخص شدن قیمت نهایی خودرو، یک مشاور فروش خودرو به شما اختصاص داده می‌شود. ایشان خودروی شما را در نمایشگاه همراه مکانیک و دیگر کانال‌های دسترسی به خریداران آگهی می‌کند و به تلفن افراد پاسخ می‌دهد تا بهترین خریدار را پیدا کند.
• در نهایت بعد از بازدید و انجام توافق نهایی، در حضور خریدار مجددا خودرو کارشناسی می‌شود. سپس تمام مراحل تنظیم و عقد قرارداد در محل را با همکاری مشاور حقوقی همراه مکانیک انجام خواهید داد تا خیالتان از بابت تمامی مسائل حقوقی فروش خودرو راحت باشد. در این فرآیند، به خریدار نیز ضمانت‌ کارشناسی خودرو و پرداخت خسارت داده می‌شود.

همراه مکانیک

2) خرید خودرو سفارشی در کمترین زمان

شما با استفاده از طرح خرید خودرو سفارشی، 0 تا 100 فرآیند خودرو را به همراه مکانیک می‌سپارید و از مشاوره تخصصی انتخاب خودرو استفاده می‌کنید تا بتوانید بهترین خودروی متناسب با نیازتان و به همراه ضمانت پرداخت کارشناسی و پرداخت خسارت تهیه کنید. برای استفاده از این طرح:

• وارد سایت همراه مکانیک شوید و درخواست خود را در قسمت خرید سفارشی خودرو ثبت کنید. در این قسمت باید حداقل و حداکثر بودجه خود را نیز وارد نمایید.
• یک مشاور باتجربه در زمان مقرر شده با شما تماس می‌گیرد و اطلاعات مورد نیاز مثل علایق شما، میزان استفاده شما از خودرو، تعداد افراد خانواده شما و ... را دریافت می‌کند تا بتواند بهترین خودرو را به شما پیشنهاد کند. اگر بین دو یا چند خودرو مردد هستید نیز می‌توانید از مشاور درخواست کنید تا مقایسه جامعی از آن‌ها برای شما داشته باشد.
• سپس یک مشاور اختصاصی برای شما انتخاب می‌شود و در سطح کشور به دنبال خودروی مورد نظر شما می‌گردد. این خودرو ممکن است در نمایشگاه همراه مکانیک باشد که از قبل کارشناسی شده و گزارش کامل آن موجود است، و یا از دیگر کانال‌های موجود پیدا شود که در این صورت یک کارشناس خودرو به نمایندگی از شما برای بازدید و کارشناسی کامل ارسال می‌گردد.
• سپس گزارش کامل کارشناسی خودرو برای شما ارسال می‌شود. هر خودرویی را که انتخاب کنید، با ضمانت کارشناسی و پرداخت خسارت تا 7 روز می‌توانید تهیه کنید تا از بابت هرگونه مشکلی خیالتان راحت باشد.
• در نهایت به همراه کارشناس برای بازدید از خودرو مراجعه می‌کنید و در صورت انجام توافق نهایی با فروشنده، به کمک مشاور حقوقی همراه مکانیک قولنامه خود را می‌نویسید تا خیالتان از بابت تمامی مسائل حقوقی فروش خودرو راحت باشد. ضمانت‌نامه خودرو نیز در این قسمت تقدیم شما می‌شود.

همراه مکانیک طرح دیگری به نام خرید عمومی خودرو نیز دارد که در آن صرفا خودروهای موجود در نمایشگاه خود را با توجه به نیاز و بودجه شما پیشنهاد می‌دهد. روی تمام این خودروها نیز گزارش کامل کارشناسی و ضمانت پرداخت خسارت ارائه می‌شود.

3) کارشناسی خودرو در محل

7 سال پیش کارشناسی خودرو یک شغل ثابت نبود و بعضی افراد مثل تعمیرکارها یا صافکارها می‌توانستند با توجه به شغلشان بفهمند یک خودرو چقدر سالم است یا اینکه لکه رنگ دارد یا خیر. اما با ورود همراه مکانیک به این صنعت در سال 92، کارشناسی خودرو به عنوان یک امر واجب در خرید و فروش خودرو شناخته شد.

طبق آمار ما در همراه مکانیک از هر 4 خودرو، 3 تا از آن‌ها حداقل یک مشکل فنی یا بدنه دارند. یعنی اگر حواستان را جمع نکنید در این اوضاع گرانی خودرو حسابی متضرر می‌شوید. یکی از مشتریان ما بعد از خرید خودرو برای کارشناسی آن مراجعه کرده بود و متوجه شده بود که 110 میلیون تومان در خرید آن ضرر کرده است! جلوی چنین ضررهای هنگفتی را می‌توان با کارشناسی کامل خودرو قبل از معامله آن گرفت.

برای ثبت درخواست کارشناسی خودرو می‌توانید به سایت همراه مکانیک، صفحه کارشناسی مراجعه کنید و یا با شماره تلفن شرکت که در انتها آمده تماس بگیرید.

4) ابزارهای مختلف مثل تعیین قیمت خودرو و هزینه تعمیرات و نگهداری

همراه مکانیک چند ابزار مختلف و پرکاربرد را به رایگان در اختیار مخاطبان خود می‌گذارد. محبوب‌ترین ابزار این شرکت، ابزار تعیین قیمت روز خودرو است که از طریق اپلیکیشن و سایت همراه مکانیک قابل دسترسی است. کافی است مشخصات خودرو و قطعات رنگ‌شده یا تعویضی آن را در ابزار وارد کنید تا قیمت روز آن نمایش داده شود.

ابزار دیگر، ابزار تعیین هزینه نگهداری و تعمیرات خودرو است که بر اساس مدل و سال تولید آن، قیمت همه موارد موجود در سرویس‌های دوره‌ای یا تعمیر از جمله تعویض روغن، تعویض لاستیک، تعویض دیسک و صفحه کلاچ و ... را به شما می‌گوید.

راه‌های ارتباطی با همراه مکانیک

برای خرید و فروش خودرو کارشناسی‌شده و بهره‌مندی از خدمات می‌توانید به وبسایت hamrah-mechanic.com مراجعه کنید. هر کدام از خدمات را که بخواهید در منوی سایت قابل مشاهده هستند، کافی است فرم آن‌ها را پر کنید و منتظر تماس ما بمانید.

آدرس دفتر مرکزی همراه مکانیک: تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، خیابان درختی، خیابان نورانی، پلاک 116

ضمنا همکاران ما از طریق تلفن گویا 02145612000 همواره پاسخ‌گوی شما هستند.

لینک های ویژه سایدبار

خرید بیت کوین
ریسه RGB

فال حافظ چت انجمن داستان کوتاه انتخاب موضوع قالب پیچک ساخت کد موزیک بازی آنلاین استخاره آنلاین فال روزانه تعبیر خوابتور | تاروت کبیر آره یا نه[ پیچک ] Www.Pichak.Net © 2009 - 2021

تبلیغ متنی : خرید شارژ ایرانسل | قیمت پرینتر | الکتریکی میهن | سیم افشان رسا | ترجمه مقاله | خرید بیت کوین | بت فوروارد | پیش بینی فوتبال | وان ایکس بت | بت فوروارد | وان ایکس بت | سررسید